Automaty do gier za darmo, wersję demonstracyjną popularnych automatów

Hitman

Hitman to popularny automat Microgaming, w którym gracze mogą wygrać do 270 000 monet w rundzie bonusowej. To ekscytująca gra, w której wszystkie intrygi czekają na uruchomienie jednej z trzech funkcji bonusowych.

W interaktywnej rundzie bonusowej gracze muszą wybrać cele i bronie, co bezpośrednio wpływa na wynik. Dlatego wybieraj mądrze i miej nadzieję, że umowa przyniesie dużą płatność.Hitman gra.

Rozgrywka

Rozgrywka w tym automacie jest dość powolna. Kołowrotki obracają się wolniej niż w większości współczesnych automatów wideo, ale dzięki dużej liczbie funkcji bonusowych i rosnącemu dzikowi, fajnie jest grać.

Funkcje dodatkowe

Dzikość w grze może spaść tylko na bębny 2, 3 i 4. Kiedy spada na bęben, Wild rozszerza się i zastępuje wszystkie pozostałe postacie, jeśli można je wykorzystać do wygrania kombinacji. Rosnące dziko może również wypaść podczas rundy bonusowej z darmowymi spinami.

Wniosek

Hitman to ciekawy wideoautomat z Microgaming, który wciąż jest popularny wśród graczy z Microgaming. Ten automat ma atrakcyjny zestaw bonusowych funkcji, które pozwalają graczom otrzymywać dość duże wypłaty.