Automaty do gier za darmo, wersję demonstracyjną popularnych automatów

Automat do gier Kronos

Kronos - automat wideo z WMS. Jeśli jesteś fanem automatów wideo tego dostawcy, na pewno zauważysz, że Kronos jest w rzeczywistości kontynuacją mega popularnego slotu Zeusa.

Wskaźnik różnicy szczelin waha się od średniej do wysokiej, a automat do gier może wydawać duże wypłaty, ale tylko w długim okresie i oczywiście przy odrobinie szczęścia. Jeśli jesteś gotowy do gry przez długi czas w celu zdobycia dużego jackpota, automat Kronos może być dokładnie tym, którego potrzebujesz.Kronos gra.

Rozgrywka

Rozgrywka w Kronos jest bardzo ekscytująca, gdy czekasz, aż trzy symbole Scatter odpadną i rozpocznie się runda bonusowa. Dzięki połączonym symbolom gracze mogą również otrzymywać duże wygrane w trakcie głównej gry. I tak Kronos jest ekscytującym automatem wartym zagrania.

Funkcje dodatkowe

Wszystkie symbole w slocie Kronos, z wyjątkiem Scatter, można łączyć na bębnach. Dlatego gracze mogą wygrywać duże, nawet podczas głównej gry.

Wniosek

Kronos to ciekawa gra WMS, nie dla słabych graczy serca. Główna gra ma prostą rundę bonusową bez żadnych dodatkowych funkcji, ale gracze mogą wygrać do 100 darmowych obrotów i ponownie aktywować grę bonusową nieograniczoną liczbę razy.