Automaty do gier za darmo, wersję demonstracyjną popularnych automatów

Burning Hot

Prosta maszyna do gier o tematyce owocowej z ograniczonym zestawem funkcji bonusowych, ale z możliwością wygranej. Najbardziej ekscytującą cechą Burning Hot jest ekspansja dziko rosnąca na trzech środkowych szpulach. Burning Hot gra.

Rozgrywka

Płonąca rozgrywka Hot jest szybka i uzależniająca. Na bębnach można łączyć zwykłe symbole gier, dzięki czemu wszystkie symbole mogą pojawiać się na wszystkich bębnach, co przynosi graczom duże wygrane.

Funkcje dodatkowe

Burning Hot to automat z bardzo ograniczonymi funkcjami bonusowymi. Dzikie może spaść tylko na bębny 2, 3 i 4 i zastąpić wszystkie symbole z wyjątkiem symboli Scatter. Kiedy dziki na szpuli wypadnie, rozszerza się i zastępuje wszystkie inne symbole na bębnie, jeśli dzięki temu zwycięska kombinacja może się połączyć.

Wniosek

Burning Hot to wideoautomat, który z pewnością będzie interesujący dla wszystkich miłośników automatów do gry. Ma prosty projekt z 5 liniami wygrywającymi, ale istnieje możliwość zakłócenia dużych wypłat. Tabela wypłat w grze jest obfitująca w zwycięskie kombinacje: do 3 bębnów można uzyskać dostęp do funkcji dziczy.